У Новій Каховці відзначили Всеукраїнський день бібліотек

У Новій Каховці з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек, в центральній міській бібліотеці пройшов інформ-кліппінг «Бібліотек@ – вікно у світ» для бібліотекарів Новокаховської ЦБС.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділі культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

У цей день є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям.

На свято до бібліотеки завітали, заступник міського голови Володимир Арнаут, начальник відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Наталія Зарудна та її заступник Яна Малига.

Бібліотекарі, які виступали в якості ведучих цього заходу, традиційно в прозі та у віршованій формі величали «її величність» книгу, та  храми знань – бібліотеки, як «затишок думок святих»; із захопленням розповідали неймовірно цікаві і навіть курйозні історії, пов’язані зі своїми любими читачами. Особливу увагу приділили господиням бібліотек. Вважається, що на землі є три святі професії: вчитель, лікар і бібліотекар. Останній стоїть у витоків мудрості, пізнання, допитливості. Це бібліотекар–охоронець, провідник книги до читацького серця.

Усі присутні із задоволенням подивилися слайд-презентацію про роботу центральної бібліотеки у 2021 році.  Настрою додали «Ода бібліотекареві» гумористичний вірш «Сон бібліотекаря», в якому «товстоморді бібліотекарі лопатою гроші гребуть».

Заступник міського голови В.Арнаут та начальник відділу культури і туризму Н.Зарудна щиро привітали усіх присутніх винуватиць свята. З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Грамотами відділу культури і туризму було нагороджено 6 кращих бібліотечних працівників 2021 року: Карпенко Валентину, Сушу Наталію, Ісакову Євгенію, Маєвську Вікторію, Спіжевську Маргариту, Балюк Лідію.

 

Директор Новокаховської централізованої бібліотечної системи Петрова Людмила також вручила бібліотекарям Грамоти від ЦБС.

Від поважних гостей в подарунок бібліотекарі отримали книги, квіти та солодощі. А заступник начальника відділу культури і туризму Малига Яна особисто подарувала центральній бібліотеці збірку своїх віршів.

Тож щиро вітаємо усіх бібліотекарів із професійним святом, висловлюємо величезну вдячність за їх самовіддану працю, за накопичені знання, за втілення мрій кожного читача. Бажаємо добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи.