У Новій Каховці виконується програма «Дитячий майданчик»

Робітники Новокаховського комунального підприємства «Екосервіс», що на Херсонщині, встановили новий дитячий майданчик у дворі будинків №16 та №18 по вулиці Затишній

Як повідомляє Online НК, ця програма в місті набула широкого розмаху ще навесні, коли депутати міської ради за зверненням міського голови Володимира Коваленка дали згоду на виділення коштів з метою створення умов для дитячого дозвілля саме біля житлових будинків.

Коронавірус вніс свої корективи у цю програму, але магістральний напрямок дій міської влади залишився незмінним – умови життя людей повинні поліпшуватись.

Цими днями за зверненням мешканців до міського голови Володимира Коваленко та депутата міської ради Сергія Євстратова у дворі будинків №16 та №18 на вулиці Затишній встановлено новий дитячий майданчик.

Для вирішення питань подальшого благоустрою даного двору на зустріч з жителями прийшли депутати міської ради Віталій Кубатко, Сергій Євстратов, Юрій Власов, керівник тепличного господарства КП “НК Екосервіс” Віталій Сєдін та начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

Жителі виказали вдячність міському голові та депутатському корпусу за увагу та допомогу містянам, а також побажали не зупинятись на досягнутому і частіше зустрічатись зі своїми виборцями.