У Новій Каховці вночі муніципали попередили підпал евробляхи біля ялинки на Центральній площі міста

Сьогодні, 24 грудня, у Новій Каховці близько четвертої години ранку під час патрулювання на Центральній площі міста працівники КП «Муніціпальна охорона» попередили спробу підпалу автомобіля біля головної Новорічної ялинки, на якій тільки напередодні урочисто запалили святкові вогні.

Подробиці нічної події Online НК повідомив директор комунального підприємства «Муніціпальна охорона» Микола Волков.

“Наші працівники охороняли комунальне майно на Центральній площі міста. Близько 03:45 на площі біля паркану Новорічної ялинки зупинилась іномарка з естонськими номерами. З машини вийшов водій, відкрив капот, дістав з багажника п’ятилітрову каністру з бензином і стрімко почав обливати ним двигун, салон та корпус машини.

Наші співробітники вийшли зі своєї патрульної машини і завадили невідомому, який був у стані алкогольного сп’яніння, здійснити підпал машини: забрали у нього каністру з залишками бензину та запальничку, яка вже була у нього в руці.

Після цього один з муніципалів викликав поліцію. На місце швидко прибули дві машини поліції зі слідчо-оперативною групою, наряд патрульної поліції. Наші співробітники передали їм громадянина та надали свідчення щодо подій, які стались.

Після опитування громадянина, що намагався скоїти підпал, наших співробітників та складання якихось паперів поліціянти поїхали з місця пригоди, залишивши як винуватця події, так і автомобіль, що становив загрозу ялинці. Наші співробітники з дозволу поліції відштовхали  машину вбік постаменту на площі.

Під час затримання та після від’їзду поліцейських винуватець пригоди погрожував нашим співробітникам карами від «авторитетів» як діючих, так вже і колишніх.

Свою поведінку громадянин пояснив тим, що його «все дістало і таким чином він хотів показати всім, що…». Але конкретно причину своїх дій він так пояснити і не зміг”.

Поліція поки не надала редакції ніяких пояснень з цього приводу.