У Новій Каховці волонтери надали гуманітарну допомогу багатодітній родині

У Новій Каховці міський центр соціальних служб за сприяння волонтерів надав допомогу багатодітній родині, що мешкає у селі Корсунка, повідомляє Online НК.

До центру надійшов лист зі служби у справах дітей про родину «К», яка перебуває у складних життєвих обставинах. В ході відвідування родини фахівцями із соціальної роботи центру було встановлено, що родина мешкає у власному будинку в с. Корсунка, в сім’ї виховується п’ятеро діточок. На момент перевірки мати перебувала у пологовому відділенні, бо народжувала шосту дитину.

Під час складання акту оцінки потреб фахівцями встановлено, що у будинку санітарно-гігієнічні норми підтримуються належним чином, діти чисті, не голодні, але у зв’язку з низьким рівнем матеріального становища сім’я потребувала гуманітарної допомоги.

Міським центром соціальних служб Новокаховської міської ради завдяки співпраці із волонтерами Вергун Наталією, Бухаріною Наталією, Юноною Сапегіної-Миц, Володимиром, та помічником депутата Новокаховської міської ради Передерій Олександром вдалося реалізувати та надати гуманітарну допомогу родині у вигляді ліжка для новонародженої дитини, столу, предметів вжитку та пральної машини.

Надана допомога дозволить не лише заощадити бюджет родини, але й надати впевненості у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.