У Новій Каховці волонтери навели лад у квартирі старої людини

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської громади Херсонщини завжди дбає про добробут і затишок своїх підопічних, серед яких є люди, які за певних обставин залишилися одинокими.

Велику допомогу центру в цій роботі надають волонтери, які за покликом душі, безкорисливо, творять добро для людей, повідомляє Online НК.

Так, у липні місяці на звернення громадянина Романюка Юрія Семеновича, який мешкає у смт. Дніпряни, для отримання соціальних послуг в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також у наданні допомоги у генеральному прибиранні та дрібному ремонті його квартири було запрошено волонтерів.

Таку ініціативу зі свого боку проявила група молодих людей з Церкви Різдва Христова. Чітко організована робота Сергієм, керівником групи, дала змогу волонтерам виконати великий об’єм робіт по наведенню порядку в квартирі старої людини.

Шановні волонтери, підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлюють Вам слова вдячності та подяки за повагу до старших, за те, що завжди поспішаєте туди, де потрібна допомога.

Головне гасло, яким керуються волонтери: «НЕ ПОТРІБНО РЯТУВАТИ ВЕСЬ СВІТ. СПРОБУЙ ЗРОБИТИ КРАЩИМ ЖИТТЯ ХОЧА Б ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ!»