У Новій Каховці впродовж 2020 року патронатних вихователів не знайшли

Впродовж 2020 року міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Херсонщини проводилась інформаційно-рекламна кампанія «Шукаємо патронатних вихователів».

На жаль, усі зусилля фахівців із соціальної роботи знайти кандидатів у патронатні вихователі позитивного результату не принесли. Але проблема залишилася, вилучені з родини недолугих батьків діти, вимушені залишатися зі своїм болем та складною ситуацією в якій опинилися, не розуміючи чому вони стали раптом нікому не потрібними, повідомляє Online Нова Каховка.

Основною метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками.

Патронатна сім’я — тимчасова форма влаштування. Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

Таким чином, отримавши у дитячому віці травму в дорослому житті їм складно реалізуватися в повній мірі, адже зневіра та невпевненість залишається.

Дуже багато залежить від нас, дорослих, сподіваємось, що в нашій об’єднаній територіальній громаді є небайдужі люди, які готові допомагати іншим. Чекаємо кожного, кого зацікавила інформація за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.