У Новій Каховці впродовж 2021 року за рахунок легалізації робочих місць залучили до бюджету близько 1,3 млн грн

За інформацією Новокаховської ДПІ сума додаткових надходжень до бюджету в результаті виявлення неоформленої найманої праці становить 1 мільйон 260 тисяч гривень.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

На початку жовтня на черговому засіданні комісії з питань легалізації виплати заробітної плати підбили підсумки роботи за вересень.

Впродовж місяця було проведено:

– 10 спільних заходів міської робочої групи з питань легалізації;
– проведено роботу з 214 суб’єктами господарювання;
– виявлено 38 неоформлених найманих працівників;
– легалізована праця 8 найманих осіб;
– було залучено до реєстрації 82 фізичних осіб – підприємців;
– обстежено 13 об’єктів у сільському господарстві ОТГ;
– складено 20 протоколів за ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (провадження господарської діяльності без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання);
– додатково надійшло до місцевого бюджету 157,0 тис. грн.

Додатково повідомляємо: з початку 2021 року прийнято участь у 50 спільних заходах, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з 742 суб’єктами господарювання, у ході яких було виявлено 152 неоформлених найманих працівників, кількість найманих осіб праця яких була легалізована 148, залучено до реєстрації ФОП 678.

За інформацією Новокаховської ДПІ сума додаткових надходжень до бюджету в результаті виявлення неоформленої найманої праці становить 1 мільйон 260 тисяч гривень!

Також, на засідання комісії з питань легалізації було запрошено 4 представників бізнесу в аграрному секторі, у яких виявлено факти нелегального працевлаштування. Інформація відносно вказаних роботодавців направлятиметься до Головного управління Держпраці України у Херсонській області з метою застосування передбачених законодавством фінансових санкцій.

Тож застерігаємо роботодавців громади: міська робоча група й надалі проводитиме свою діяльність в напрямку легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення не менш активно.