У Новій Каховці вшанували захисників України (фоторепортаж)

Сьогодні, 14 жовтня, у Новій Каховці з дотриманням усіх передбачених протиепідемічних обмежень були проведені урочистості з нагоди Дня захисників України, українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Традиційно урочистості проводились біля архітектурної композиції пам’яті всіх поколінь захисників України, яка встановлена у сквері біля ДНЗ ПТУ-14 на проспекті Перемоги, повідомляє Online Нова Каховка.

На алеї парку зібрались представники громадських організацій ветеранів війни та військової служби, воїнів-афганців, ветеранів АТО/ООС, військовослужбовці 57 ОМПБр, зенітно-ракетного дивізіону ВПС, військового комісаріату Нової Каховки.

До зібравшихся зі словами привітання звернувся міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Він запевнив військових у постійній підтримці з боку міської влади всіх військових частин, що дислокуються на території громади, побажав воїнам доброї служби та щоб постріли з їхньої зброї були лише учбовими.

Зі словами пастирської настанови до присутніх звернувся секретар Новокаховської єпархії Української православної церкви  отець Миколай.

Командир 57 бригади полковник Мішанчук привітав всіх присутніх зі святами та побажав скорішого завершення війни, що йде на Сході України.

Голова міської організації ветеранів АТО/ООС Дмитро Марков подякував міському голові Володимиру Коваленку та тим депутатам, які дійсно працювали у раді, за підтримку ветеранської організації та справжню турботу про учасників російсько-української війни.

Дмитро Марков подарував представнику ПТУ-14 перший примірник книги про учасників бойових дій всіх воєн, яку їхня організація разом з ветеранами Афганістану підготували до друку, а також виказав подяку музею історичної правди, який діє в училищі.

Разом з міським головою та командиром 57 бригади вони зняли покривало зі стели пам’яті, на якій розташовані фотографії загиблих на Сході України новокаховчан.

Всі присутні вшанували пам’ять всіх полеглих за Україну хвилиною мовчання.

На завершення урочистостей були покладені квіти до пам’ятного знаку захисникам України. Також сьогодні представники «Білої стріли» покладуть квіти до могил усіх наших земляків, що загинули за Україну.