У Новій Каховці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 26 квітня, Новокаховська територіальна громада Херсонщини відзначила 35 роковини з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.

Про це редакції Online НК повідомила прессекретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії 1986 року зібралися містяни, представники влади та духовенства, почесні гості – ліквідатори аварії, всі, хто пам’ятає ту страшну подію та шанує подвиг людей, які поклали своє здоров’я та життя заради безпеки та благополуччя не тільки України, а й всього світу.

Новокаховський міський голова Володимир Коваленко в своїй промові наголосив, що ми не маємо права забувати подій страшної весни 1986 року, щоб ні в якому разі не допустити повторення такої жахливої трагедії ні зараз, ні в майбутньому. “Учасниками подій ми бажаємо міцного здоров’я, а всім нам – міцної пам’яті та глибокої шани до їх неоціненного подвига,” – сказав очільник міської громади.

Також до слова був запрошений секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай та учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, член Новокаховської організації «Союз Чорнобиль України» Олександр Пугач.

Загиблих внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання.

Міський голова Володимир Коваленко нагородив пам’ятними медалями до 35-ї річниці Чорнобильської трагедії учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: Айрапетяна Гаріба, Гребеня Миколу, Бодялова Володимира, Болюченко Сергія, Брагу Віктора, Броника Сергія, Горбенко Миколу, Донченко Володимира, Дядькова Віталія, Задорожнього Анатолія.

До пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії 1986 року новокаховчани поклали квіти в знак глибокої шани до мужності та справжньої самопожертви тих, хто рятував Україну від наслідків Чорнобильської катастрофи.