У Новій Каховці вихованцям літнього табору розповіли про головне свято країни та його символіку

У Новій Каховці напередодні 30-ї річниці Незалежності України працівники центральної міської бібліотеки розповіли дітям з літнього табору «LIFE IN DANCE CAMP NK» про прийдешнє свято.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

До Дня Незалежності України за координації Міністерства культури та інформаційної політики України була підготовлена концепція єдиної візуальної символіки свята.

В її основу покладена ідея бачення Незалежності як мрії, досягнення якої прагнули багато поколінь українців. Бібліотекар Євгенія Ісакова продемонструвала символічні квітки кожної області нашої держави. Особливу увагу звернула на квітку України та Херсонської області.

Також ведуча ознайомила дітей з книгою «Конституція України для школярів». Підростаюче покоління має знати основний закон держави, за яким ми живемо.

Дітей зацікавило питання: «Навіщо їм знати свої права?». Бібліотекар пояснила для чого це потрібно для уникнення ситуацій їхнього порушення, для можливості захисту, для відновлення порушених прав, для поваги до прав інших людей, які їх оточують, а також для того, щоб мати високий рівень правової культури.

На запитання бібліотекаря: «З чим, у вашій уяві, асоціюється слово незалежність»? Більшість дітей відповіли – голуб. Тому Євгенія запропонувала виготувати цього птаха власноруч. Діти з захоплення вирізали, клеїли та складали крила своїх голубів.

Захід пройшов в дружній та спокійній атмосфері, яка залишить в пам’яті дітей особливий відбиток.