У Новій Каховці виконком наклав адміністративні штрафи на трьох місцян за зухвалі порушення маскового режиму

На останньому засіданні виконавчого комітету Новокаховської МТГ, яке відбулось 28 грудня, було затверджено рішення за адміністративним протоколом що склали працівники КП «Муніціпальна охорона» на гр. К., повідомляє Online НК.

Згідно одного з протоколів гр.К скоїв адміністративне правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», а саме: 16.11.2021 о 13:45 в м. Нова Каховка, вул. Миколи Букіна, 50 в магазині «Маячок» знаходився без засобів індивідуального захисту (маски), чим порушив вимоги постанови Кабінету Міністрів України про карантинні заходи щодо запобігання поширення короновірусної хвороби (COVID-19) на території України.

Зазначенні дії є порушенням підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2».

Аналогічні правопорушення скоїли ще два громадянина С. та Ю. в інших громадських місцях.

Особливістю цих випадків є те, що порушники вели себе зухвало, на зауваження персоналу щодо дотримання маскового режиму не реагували.

Виконком наклав на всіх трьох громадян максимальний штраф у 204 грн.

Нагадуємо, карантин триває і масковий режим ніхто не відміняв.