У Новій Каховці виконують роботи з реконструкції вуличного освітлення

У Новій Каховці комунальним підприємством «НК Екосервіс» продовжуються роботи з поточного ремонту та реконструкції зовнішнього освітлення міста. Про це повідомляє Online НК.

У червні 2021 року були виконані роботи в старій історичній частині міста із заміни застарілих натрієвих світильників на більш сучасні світлодіодні з лампою «Євросвіт».

На вул.Історичній було замінено 55 світильників та на вул.Героїв України – 59. Також здійснена заміна, там, де необхідно, проводів та кронштейнів.

Проведення зазначених робіт з модернізації значно скоротять витрати на електроенергію та забезпечать якість й більш значну інтенсивність освітлення вулиць в темний час доби, що дозволить почуватися мешканцям та гостям Нової Каховка більш безпечно та комфортно.

До кінця літа (протягом липня-серпня 2021 року) заплановано також проведення поточного ремонту зовнішнього освітлення на вул.Соборна (від просп.Дніпровського до вул.Ріхарда Зорге). Відповідно до розрахунків заплановано заміна: 6 залізобетонних опор, 3640 м проводів та 108 світильників на світлодіодні.