У Новій Каховці виробник зробив повідомлення про намір встановити новий тариф на виробництво та постачання теплової енергії

У Новій Каховці ТОВ «Спецтеплопостач», виробник тепла для вищих учбових закладів міста та установ комунальної сфери, повідомив про намір встановити тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії на 2022 рік.

Інформація про це розміщена на сайті територіальної громади, повідомляє Online НК.

Наприкінці жовтня у зв’язку з різким зростанням тарифів на електроенергію, яка використовується для виробництва теплової енергії, міськвиконком вже приймав рішення про корегування діючих на 2021 рік тарифів.

Але процес здорожчання вартості електроенергії тільки набирає подальших обертів і тому виробник знову звернувся до міської влади щодо ще одного корегування тарифів. Тепер це тарифи, за якими буде обраховуватись  вартість тепла з 1 січня 2022 року. Підвищення складає біля 6% (з 3685,82 до 3923.18 грн. за гігакалорію).

Підставою для цього звернення виробника теплової енергії є вимоги Закону України «Про комунальні послуги» про встановлення власником тарифу на рівні собівартості виробництва та врахування встановленого законодавством рівня його прибутковості.

Більш докладно з текстом Повідомлення можна ознайомитись на сайті територіальної громади за посиланням.