У Новій Каховці яскраво, масштабно та гучно відкрили “Парк Юрського періоду” (фото)

Вчора, 16 липня, у Новій Каховці урочисто відкрили “Парк Юрського періоду” за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути.

Тринадцять рухливих динозаврів, розважальна програма аніматорів, повітряні кульки та солодка вата – це все очікувало новокаховську малечу, яка завітала на свято, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Ви уявіть лише у перший день парк відвідали більше 1500 людей. І це не дивно, адже на появу цієї культурно-розважальної локації очікувала вся Новокаховська громада.

І це ще не всі сюрпризи, які очікували гостей парку цього дня.

О 20:00 відбувся розіграш призів. Футбольні м’ячі, павер-банки та головний подарунок – ноутбук.

“Ще торік команда “НАМ ТУТ ЖИТИ!” вирішила, що “Парк Юрського Періоду” буде пересувним майданчиком. Цього року це місто Нова Каховка, а наступного – Берислав. Ми зробили це для того, аби якомога більше дітей змогли побачити динозаврів. Бо не всім зручно та комфортно їхати для цього до Херсона. До того ж, за гарною традицією, відкрили парк саме влітку, коли малеча на канікулах та може проводити тут своє дозвілля”, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.