У Новій Каховці юні волонтери ЗОШ-3 привітали з новорічними святами одиноких мешканців свого мікрорайону

Напередодні новорічних свят колектив третьої школи Нової Каховки спільними зусиллями подарували трішечки душевного тепла п’ятьом самотнім людям з мікрорайону, де розташована школа.

Про це редакції Online НК повідомила директорка школи Ірина Дубас.

Спливають останні дні 2021 року. На порозі вже 2022 рік. Цей період сповнений святкової атмосфери та очікування дивовижних чудес. Підтримуючи ініціативу Щедрий Вівторок та акцію учнівського самоврядування “Зірка_надії”, класні колективи, родини учнів стали благодійниками, передавши свої роботи з виставки «Букет замість ялинки» на благодійність.

А волонтерами виступили джури куреню імені Віталія Галети. Таким чином родина «Третя школа міста Нова Каховка» змогла подарувати трішечки тепла п’ятьом самотнім людям з свого мікрорайону.

Знають проблеми цих людей директор школи Ірина Дубас та депутат Новокаховської міської ради Віталій Задирко.

Також волонтери завітали і до батьків патрона нашого куреня Віталія Галети. Вони також залишилися самотнім, оскільки Віталій був їхнім єдиним сином, так і не встигнувши батькам подарувати онуків.

В переддень Різдва, яке святкують католики, волонтери завітали також до організацій та установ, з якими тісно і дружньо співпрацює учбовий заклад. Це КП «НК Екосервіс» та Окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Святкового настрою діти також подарували ювенальним поліцейським з ювенальної превенції Каховського РВП ГУНП в Херсонській області, працівникам Служби у справах дітей та відділу у справах сім’ї, дітей та молоді.

Так приємно бути маленькими чарівниками! Не залишилися без уваги і юні волонтери, отримавши у відповідь солодощі.

Керівництво школи дякує всім учням та їхнім родинам за надані поробки.

Колектив закладу вітає Новокаховську громаду та всіх жителів України з прийдешніми святами та бажає міцного здоров’я, мирного неба та Божої благодаті!