У Новій Каховці ювенальні поліцейські провели інформаційно-пепереджувальний рейд

У місті Нова Каховка, що на Херсонщині ювенальні поліцейські провели заходи, спрямовані на недопущення вживання неповнолітніми алкогольних напоїв та тютюнопаління, інформування їх про адміністративну відповідальність за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

В поле зору правоохоронців потрапили діти віком до 17 років, які вживали слабоалкогольні напої та вкурили цигарки на лавках. Разом з ними були і дорослі, які навіть не робили неповнолітнім зауваження.

Складені адміністративні протоколи за ст.178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді» КУпАП. Оскільки дехто з неповнолітніх не досяг віку, з якого передбачено адміністративну відповідальність, до неї буде притягнуто їхніх батьків за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП.

Ювенальні поліцейські провели роз’яснювальні бесіди з підлітками про негативний вплив шкідливих звичок, недопустимість вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління. Такі рейди й надалі будуть проводитися на території області.