У Новій Каховці ювенальні поліцейські провели рейд по виявленню підлітків, які вживають алкоголь

З метою виявлення, припинення і профілактики правопорушень, пов’язаних з вживанням алкоголю неповнолітніми у громадських місцях, працівники ювенальної превенції провели рейд у місті Нова Каховка, що на Херсонщині. Перевірили парк і берег річки. 

Під час профілактичного рейду поліцейські виявили 17-річних хлопців, які вживали слабоалкогольні напої, повідомляє hr.npu.gov.ua. Поліцейські провели з ними профілактичні бесіди щодо відповідальності за вчинені правопорушення. У відношенні хлопців складені адміністративні протоколи за ст.178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді».

Також разом з підлітками знаходилися їх вже повнолітні знайомі, які і пригощали їх напоями. У відношенні цих громадян поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.180 «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння» КУпАП.

З неповнолітніми поліцейські провели роз’яснювальні бесіди про негативний вплив шкідливих звичок, недопустимість вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, які негативно впливають на здоров’я.

Поліція звертається до громадян не бути байдужими і обов’язково повідомляти про факти незаконного продажу дітям алкоголю і тютюну. Будьте певні, що поліцейські перевірять усі звернення і, в разі виявлення порушень закону, негайно відреагують.