У Новій Каховці з 1 січня на 18,5% підвищиться тариф на водопостачання та водовідведення

Вчора, 28 грудня, виконавчий комітет Новокаховської МТГ прийняв рішення «Про встановлення (коригування) КП «Міський водоканал» тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення». 

Про це редакції Online НК  повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Рішення прийнято для приведення діючих тарифів на водовідведення для населення, встановлених рішенням виконкому від 27.07.2021 №355, до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, що збільшились у зв’язку із ростом цін на електроенергію, паливо та збільшенням мінімальної заробітної плати.

У липні, при встановлені тарифу на водовідведення для населення був встановлений тариф на рівні 21,58 грн. за 1 куб. м стоків. В той час для юридичних осіб та соціальної сфери міста тариф був встановлений на рівні 29,76 грн. Але населення споживає до 93% всієї води у місті. Тому підприємство за ці місяці не отримувало значну частину прибутку, яку частково компенсовував міський бюджет у вигляді різниці у тарифах.

Але у зв’язку зі збільшенням у рази вартості електроенергії для всіх сфер міського господарства на дійсний момент бюджет цих коштів вже немає…

Члени виконкому більшістю голосів повернули тариф на водовідведення для фізичних осіб до рівня тарифу для юридичних осіб – до 29,76 грн., або на 17,5%.

Тож в цілому тариф на водопостачання та водовідведення для мешканців Нової Каховки збільшився на 8,18 грн., або на 18,5% і буде становити 44,18 грн./куб.м.

Новий тариф почне діяти з 1 січня 2022 року.