У Новій Каховці за добу 15 людей інфікувались коронавірусом та зафіксовано 2 летальні випадки

Станом на ранок 9 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 37 хворих на СОVІD-19 та 128 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 15 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 334 нових захворювань, з них – 15 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 12 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 3 особи, у яких тест показав наявність коронавірусу. Серед них – один педагогічний працівник з Таврійська. Ще 9 осіб поступило у лікарню з діагнозом пневмонія.

Також повідомляється, що за добу померли: 82-річна новокаховчанка та 58-річний мешканець Нової Каховки. Вони мали захворювання на пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 6 хворих на коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!