Оперативна інформація щодо захворюваності на СОVІD-19 у Новій Каховці

Станом на ранок понеділка, 16 листопада, у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 33 хворих на СОVІD-19 та 48 – на пневмонію.

Про це редакції Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря Олена Василенко.

За інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської обласної адміністрації, впродовж минулого тижня, 9-15 листопада, серед населення Нової Каховки лабораторно підтверджено 72 захворювання на СОVІD-19 та 4 летальні випадки.

За інформацією ЦМЛ померло чотири хворих, із них два мешканця Нової Каховки та два жителя Каховки. Всі померлі мали захворювання на пневмонію та СОVІD-19. При цьому у одного із померлих СОVІD-19 був лише супутнім при іншому тяжкому захворюванні.

Як повідомила головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нова Каховка» Зоріна Зінченко, на ранок 16 листопада у Центрі обліковується 210 хворих на СОVІD-19, які лікуються вдома під постійним контролем лікарів Центру. Також 69 людей знаходяться на самоізоляції як контактні особи.

Всього, починаючи з 31 березня, коли у ЦМЛ Нової Каховки був госпіталізований перший пацієнт з СОVІD-19, проліковано 119 хворих. Померло від цієї хвороби 12 осіб (2 березень – вересень, 7 – жовтень, 4 – листопад).

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!