У Новій Каховці за дві доби поточного тижня на СOVID-19 захворіло 15 осіб

За оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу на Херсонщині, яку щодобово оприлюднює сайт облдержадміністрації, у Новій Каховці за 2 та 3 листопада на COVID-19 захворіло 15 осіб.

Як повідомила редакції Оnlіnе НК  заступник головного лікаря КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Олена Василенко, за ці дні госпіталізовано з коронавірусом одну мешканку міста. Летальних випадків у лікарні за цей період не було.

Є і одна добра новина: з двох хворих, що перебували у реанімаційному відділенні на ШВЛ, одну пацієнтку відключили від апарата – їй стало краще.

За інформацією, що редакції надала завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень та дезинфектології Новокаховського міського відділу державної установи Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Лариса Папаяні, за час карантину у Новій Каховці на СОVІD-19 захворіло 16 медпрацівників (14 – що працюють у медзакладах міста та 2 – у лікарні Каховки). Всього у комунальних медичних закладах міста (без приватних стоматологій та МЦ “Богдан”) працює близько 1000 медпрацівників.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!