У Новій Каховці на минулому тижні рівень захворюваності на СОVІD-19 залишився стабільним

Станом на ранок 26 квітня у Центральній міській лікарні Нової Каховки, що на Херсонщині, перебуває 44 хворих на СОVІD-19 та 27 на пневмонію.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 49 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що на 13 осіб більше ніж на позаминулому тижні (було 36). За тиждень від СОVІD-19 померли 2 пацієнти.

За повідомленнями Новокаховської ЦМЛ за тиждень до лікарні госпіталізовано 10 хворих на коронавірус ту у 12-ти пацієнтів, що були раніше госпіталізовані з пневмонією, за даними ПЛР-тестів діагноз було перекваліфіковано на СОVІD-19.

На лікуванні від СОVІD-19 в ЦМЛ знаходяться 37 мешканців Новокаховської територіальної громади та 7 мешканців інших громад області. Кількість хворих, що знаходяться на лікуванні (44) залишилась на рівні позаминулого тижня (46).

Виписалось після завершення лікування 28 пацієнтів, що більше на 17 осіб ніж позаминулого тижня (було 11).

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з 31 березня на обліку у Центрі станом на ранок 26 квітня обліковується 830 безсимптомно хворих на СОVІD-19 (на початок позаминулого тижня було 786) та 82 (було 65) контактних з хворими на самоізоляції.

Вилікувались від цієї хвороби 764 особи, або на 45 більше, ніж на початок минулого тижня (719).

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!