У Новій Каховці за минулий тиждень рівень захворюваності на СОVІD-19 зменшився удвічі

Станом на ранок 19 квітня у Центральній міській лікарні Нової Каховки, що на Херсонщині, перебуває 49 хворих на СОVІD-19 та 20 на пневмонію.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 36 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що майже удвічі менше ніж на позаминулому тижні (було 70). За тиждень від СОVІD-19 померло 2 пацієнти.

За повідомленнями Новокаховської ЦМЛ минулого тижня до лікарні госпіталізовано 9 хворих на коронавірус та для 13 пацієнтів, що були раніше госпіталізовані з пневмонією, за даними ПЛР-тестів діагноз було перекваліфіковано на СОVІD-19.

На лікуванні від СОVІD-19 знаходяться 45 мешканців Новокаховської територіальної громади та 4 мешканці інших громад області. Кількість хворих, що знаходяться на лікуванні (49) на 9% (на 7 чоловік) більша за показник позаминулого тижня (42).

Виписалось після завершення лікування 11 пацієнтів, що на рівні позаминулого тижня (було 11).

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з 31 березня на обліку у центрі станом на ранок 19 квітня обліковується 786 (на початок позаминулого тижня було 739), безсимптомно хворих на СОVІD-19 (що більше на 39 осіб проти позаминулого тижня, або на 5%) та 72 (було 66) контактних з хворими на самоізоляції.

Вилікувались від цієї хвороби 721 осіб, або на 33 більше, ніж на початок минулого тижня (688).

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!