У Новій Каховці за останній тиждень жовтня рівень захворюваності на СОVІD-19 збільшився більш, ніж у два рази

Сьогодні, 2 листопада, у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 27 хворих на СОVІD-19 та 36 – на пневмонію. Серед хворих на коронавірус мешканців Нової Каховки – 20, Дніпрян – 1, Таврійська – 4, з інших районів Херсонщини – 2. 

Про це редакції Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря Олена Василенко.

24 хворих на коронавірус знаходяться в інфекційному відділенні, 3 – у кардіореанімаційному відділенні, з них 1 жінка під апаратом ШВЛ. У суботу, 31 жовтня, померла одна літня мешканка Нової Каховки, хвора на СОVІD-19.

Як повідомила головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нова Каховка» Зоріна Зінченко, на ранок 2 листопада у Центрі обліковується 118 хворих на СОVІD-19, які лікуються вдома під постійним контролем лікарів Центру. Також 107 осіб знаходяться на самоізоляції як контактні особи.

За інформацією, що надала завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень та дезинфектології Новокаховського міського відділу державної установи Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Лариса Папаяні,  минулого тижня, 26-31 жовтня, у місті СОVІD-19 виявлено у 45 мешканців. Для порівняння, за попередній тиждень виявлено 21 хворий. Тож маємо рівень захворюваності більше, ніж в два рази.

Всього з початку епідемії у березні поточного року 139 мешканців Нової Каховки захворіли на СОVІD-19.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!