У Новій Каховці за перший тиждень листопада рівень захворюваності на СОVІD-19 зменшився на 40%

Станом на ранок понеділка, 9 листопада, у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 27 хворих на СОVІD-19, з яких 1 – під апаратом ШВЛ. У 42-х пацієнтів діагноз – пневмонія.

Про це редакції Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря Олена Василенко.

Як поінформувала головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нова Каховка» Зоріна Зінченко, на ранок 9 листопада у Центрі обліковується 152 хворих на СОVІD-19, які лікуються вдома під постійним контролем лікарів Центру. За вихідні, 7-8 листопада, уперше виявили хворобу у 12 новокаховчан. Також 90 людей знаходяться на самоізоляції як контактні особи.

Починаючи з вересня, коли почався осінній приріст захворюваності на СОVІD-19, у ЦПМСД обліковується 35 осіб, що видужали від цієї хвороби.

За інформацією, що оприлюднюється на сайті Херсонської ОДА щодо стану захворюваності на СОVІD-19 в області, за три останні тижні (два у жовтні та один у листопаді) по Новій Каховці зареєстровано 125 захворівших (21 – 66 – 38).

За попередній тиждень, з 26 жовтня до 2 листопада, у місті захворіло 66 людей. За тиждень, що минув, 2-8 листопада, захворіло 38 осіб. Тож маємо майже 40% зменшення рівня захворюваності за тиждень.

Всього з початку епідемії у березні поточного року 177 мешканців Нової Каховки захворіли на СОVІD-19.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!