У Новокаховській ОТГ за тиждень виявили трьох хворих на СОVІD-19 – найменший показник у 2021 році

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації за минулий тиждень у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 3 хворих на коронавірус, що є найменшим показником з початку поточного року, повідомляє Online НК.

За минулий тиждень до лікарні було госпіталізовано 11 хворих на коронавірус, з яких 10 – мешканці наближених до Нової Каховки територіальних громад.

Кількість хворих, що станом на ранок 14 червня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (24), збільшилась на 2 особи проти позаминулого тижня (було 22), що сталось за рахунок  саме іногродніх  хворих.

Виписалось після завершення лікування 9 пацієнтів, що менше на 6 осіб ніж позаминулого тижня (було 15).

За тиждень летальних випадків від СОVІD-19 у лікарні не було.

За даними міського Центру первинної медико-санітарної допомоги з 31 березня 2020 року станом на 14 червня у Новокаховській територіальній громаді обліковується 1015 хворих ,СОVІD-19, 6 контактерів з хворими – на самоізоляції. За цей час видужали від цієї хвороби 1000 мешканців громади.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!