У Новій Каховці за тиждень СОVІD-19 діагностовано у 1 хворого – найменший показник у 2021 році

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації за минулий тиждень у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 1 хворого на СОVІD-19, що є найменшим показником у 2021 році.

За минулий тиждень до лікарні госпіталізовано 10 хворих на коронавірус, з яких 9 – мешканці прилеглих до Нової Каховки територіальних громад, повідомляє Online НК.

Станом на ранок 21 червня кількість хворих, що знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (20), зменшилась на 4 особи проти позаминулого тижня (було 24).

Виписались після завершення лікування 13 пацієнтів, що більше на 4 особи ніж позаминулого тижня (було 9).

За тиждень від СОVІD-19 у лікарні помер один хворий з Каховського району.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 21 червня на обліку перебуває 4 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1010 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!