У Новій Каховці за вересень рівень захворюваності на СОVІD-19 збільшився проти серпня майже утричі

За інформацією Новокаховського Центру первинної медико-санітарної допомоги у вересні серед мешканців територіальній громади діагностовано 142 хворих на коронавірус (у вересні 51), повідомляє Online НК.

За минулий місяць до лікарні госпіталізовано 216 хворих на коронавірус (було 44), з яких новокаховчан  52 (було 21) та 164 мешканців суміжних територіальних громад Херсонщини (було 43).

За вересень у лікарні померло 15 хворих (у серпні було 7) на СОVІD-19, з яких 5 мешканці Новокаховської ОТГ та 5 від пневмонії (3 новокаховчан).

Виписалось після завершення лікування 87 пацієнтів, (у серпні 34).

Майже 100 відсотків тих, хто опинився на лікарняній койці, не мали щеплення від коронавірусу. 100% померлих також не мали щеплення.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині різко збільшуються. З жовтої зони адаптивного карантину Херсонщина незабаром потрапить до помаранчевої зони, а може і червоної.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцинування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.