У Новій Каховці за жовтень рівень захворюваності на СОVІD-19 збільшився проти вересня майже у п’ять разів

За інформацією Новокаховського Центру первинної медико-санітарної допомоги за вересень серед мешканців територіальній громаді діагностовано 867 хворих на коронавірус (у вересні 142), повідомляє OnlineНК.

За минулий місяць до лікарні госпіталізовано 393 хворих на коронавірус (було 216), з яких новокаховчан  207 (було 52) та 186 мешканці суміжних територіальних громад Херсонщини (було 164).

За жовтень у лікарні померло 74 хворих (у серпні було 15) на СОVІD-19, з яких 52 мешканці Новокаховської ОТГ та 28 (було 5) від пневмонії (20 новокаховчан проти 3 у вересні).

Виписалось після завершення лікування 241 пацієнт (у вересні 87).

Майже 100 відсотків тих, хто опинився на лікарняній койці, не мали щеплення від коронавірусу. 100% померлих також не мали щеплення.

Наші підрахунки не відображають повної картини стану захворюваності у Новокаховській ОТГ. Але навіть ті цифри, які ми наводимо, повинні підтвердити всю серйозність  ситуації з захворюваністю на  СОVІD-19 серед мешканців громади.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині різко збільшуються.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.