У Новій Каховці за звання «Учитель року-2021» змагались керівники закладів освіти

17 листопада 2020 року на базі методичного кабінету Новокаховського міської ради дистанційно відбувся І (зональний у Херсонській області) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Керівник закладу освіти», повідомляє Online НК.

Творча команда методичного кабінету, завідувач Наталя Будняк, на високому рівні здійснила організаційне забезпечення відповідно до Умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

Члени журі: Наталія Анатоліївна  ГМИЗІНА (заступник начальника відділу освіти Новокаховської міської ради), Ольга Володимирівна ІВАЩЕНКО (начальник відділу соціальної інфраструктури Високопільської селищної ради Бериславського району),  Надія Анатоліївна БАРСУК (спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Новорайської сільської ради Бериславського району) створили доброзичливу  атмосферу справедливості та незаангажованості.

Учасники: Вітвіцька Віра Миколаївна (Комунальний заклад «Високопільський опорний заклад загальної середньої освіти» Бериславського району), Вітрук Віктор Михайлович (Червономаяцький заклад повної загальної середньої освіти  Новорайської сільської ради Бериславського району), Якубова Оксана Олександрівна (Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Каховського району) подарували насолоду від спілкування з професіоналами.

З чого починається школа? Хтось скаже, що з першого дзвоника, хтось – з букваря і прописів. Але нам здається, що школа починається з директора. Сучасна школа – складний живий організм. Щодня творчі, фізичні, духовні енергії багатьох людей зливаються воєдино, щоб дитині в школі було комфортно. Нота кожного є складовою загальної мелодії. Тоді вона звучить… А диригентська паличка – в руках директора школи. Якщо в керівникові – цілий світ, тоді і школа стає маленьким всесвітом для дітей і вчителів! Творчих злетів Вам, шановні конкурсанти, здійснення планів і задумів, невичерпної енергії!

Вітаємо з перемогою Оксану Олександрівну ЯКУБОВУ! Бажаємо дійти до найвищої вершини КОНКУРСУ і прославити нашу громаду на всю країну!