У Новій Каховці започаткували новий проект з популяризації туристичних принад громади

Відділом культури і туризму Новокаховської міської ради Херсонщини  заснований промоційно-інформаційний проект «Нова Каховка туристична», в рамках якого проводиться інформаційна кампанія про визначні туристичні локації та об’єкти Новокаховської ОТГ, якими громада може пишатися та приваблювати туристів. Про це повідомляє Online НК.

В ході проекту розроблений та надрукований туристичний довідник «Новокаховська ОТГ», в якому розміщена вся інформація про туристичні об’єкти та локації нашої громади, музейні установи, екскурсії, заклади харчування (кафе, ресторани) та відпочинку (готелі, бази зеленого туризму) зі стислою довідковою інформацією, QR-кодами на сайти, адресами та контактними телефонами.

Довідник можна придбати в музеї історії міста та в Центральній бібліотеці міста.

Також розроблено буклет «Музеї Новокаховської ОТГ», в яких наявна коротка інформація про музейні установи громади, цікаві експонати, графік роботи та контактні телефони. Цю буклетну продукцію можна придбати в музейних установах та бібліотеках громади.

В рамках проекту розроблені також шляхи активного туризму №7706 «Перлина на півдні України» та №7707 «Кам’яні вишиванки» Нової Каховки».

Так як подібні екскурсії передбачають проходження екскурсійного маршруту без супроводу гіда, відділом культури і туризму були розроблені онлайн-карти в Google Maps та відео-презентації цих шляхів. На них зазначені місця розташування туристичних об’єктів з цікавими матеріалами про кожного з них, а також інформація про заклади харчування та відпочинку, розташовані на маршруті, з посиланням на сайти установ та контактні номери телефонів.

Користуватися картами можна за наступними посиланнями: «Перлина на Півдні України» https://cutt.ly/vitCedg, «Кам’яні вишиванки Нової Каховки» https://cutt.ly/9i2Gucb .

Сьогодні проект «Нова Каховка туристична» розпочинає свою активну діяльність в YouTube! Даємо старт новому, цікавому напрямку нашого проекту – створення відео-роликів про унікальні туристичні об’єкти та локації Новокаховської ОТГ.

В ході реалізації проекту створено YouTube -сторінку «Нова Каховка туристична» (https://cutt.ly/uf2OzwS) та сторінку у популярній соціальній мережі Facebook «Нова Каховка Туристична» (https://cutt.ly/lf2Obl3). Тут будуть розміщуватися відео-матеріали та актуальна інформація туристичного спрямування.

З свого боку сайт Нова Каховка усіляко буде сприяти розповсюдженню інформації, яку готуватимуть фахівці відділу культури і туризму, щодо популяризації нашої громади та її туристичних принад.

Від розмов про розвиток туризму ми разом переходимо до конкретних справ.

Для початку проекту пропонуємо вашій увазі ролик про знану Башту Вітовта, яка розташована у Веселівському старостаті Новокаховської громади.

Башта Вітовта

Серед безкраїх степів Таврії впродовж багатьох століть височить одинока споруда. Минали роки, змінювались правителі, зникали і виникали держави, і тільки ця будова залишалась незмінним свідком минулого.

Башта Вітовта – єдина оборонна споруда часів Великого князівства Литовського на теренах України, розташована в селі Веселе Новокаховської ОТГ. Це справжня туристична перлина, збудована наприкінці XIV століття на березі річки Дніпро.

В рамках проекту «Нова Каховка туристична», заснованого відділом культури і туризму Новокаховської міської ради, пропонуємо Вам відео-ролик про цю унікальну споруду. Бажаємо приємного перегляду!