У Новій Каховці зареєстрували всіх обраних депутатів та дообрали склад міськвиконкому

Сьогодні, 24 листопада, у Новій Каховці відбулась 2 позачергова сесія Новокаховської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 28  депутатів з 34, що обрані до її складу.

Як повідомили Online НК в організаційному відділі ради, питання, що були розглянуті депутатами, стосувались доформування депутатського складу ради та робочих органів ради – постійних депутатських комісій, затвердження регламенту роботи Новокаховської міської ради 8 скликання, формування складу виконавчого комітету.

Голова Новокаховської міської територіальної виборчої комісії Сергій Галаган довів до відома депутатів рішення ТВК про реєстрацію депутатами міської ради: Віталія Задирко та Ігоря Протоковило (від ВО «Батьківщина»), Анатолія Білого, Олександра Лук’яненка, Юрія Власова, Олену Михайлову та Олександра Курдова (ПП Ігоря Колихиєва «Нам тут жити!»).

Наступними рішеннями ради були винесені зміни до вже сформованих на першій сесії постійних комісій ради у зв’язку з залученням нових депутатів.

Аналогічним за змістом було рішення про доповнення складу виконавчого комітету міської ради у зв’язку з проведеними кадровими призначеннями. Так депутати своїм рішенням додали до раніше призначених членів виконкому Коваленка Володимира Івановича – міського голови та Васильєва Дмитра Валентиновича – секретаря Новокаховської міської ради ще таких осіб:

Тарабака

Олег Анатолійович

перший заступник міського голови;
Чурсинов

Леонід Григорович

заступник міського голови;
Хоменко

Сергій Вікторович

заступник міського голови
Арнаут

Володимир Вікторович

заступник міського голови;
Кубатко

Віталій Геннадійович

керуючий справами виконавчого комітету;
Подофа

Анатолій  Іванович

генеральний директор ПАТ “Фірма Херсоноблагробуд”;
Рашевська

Ольга Олександрівна

начальник відділу водозбуту КП «Міський водоканал, голова ради голів ОСББ та ЖБК м. Нова Каховка при міському голові;
Сердюк

Андрій Анатолійович

генеральний директор ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія»;
Репілевський

Едуард Вікторович

Генеральний директор ТОВ «АГРОБІЗНЕС»;
Вересенко

В’ячеслав Миколайович

адвокат;
Кобзарь

Віктор Вікторович

супервайзер  ТМ «Дельфін»;
Трубаєв

Ігор Володимирович

директор ТОВ «Нью Діджитал Медіа»
Хільченко

Дмитро Сергійович

студент.

Тож у складі виконкому залишилось чотири порожні вакансії для старост старостинських округів, яких міському голові ще потрібно буде визначити, а депутатам підкріпити його вибір своїм рішенням.

Ще одним рішенням депутати затвердили розподіл субвенції з державного бюджету, що надійшла через обласний бюджет до міського бюджету у сумі 3 млн. 570 тис. грн., які передбачені на проведення робіт з облаштування додаткових ліжок киснем і придбання концентраторів та генераторів кисню для забезпечення ліжкового фонду лікарні.