У Новій Каховці завершились навчальні збори 196 батальйону територіальної оборони

Сьогодні, 26 вересня, закінчились тактичні навчання 196 Новокаховського батальйону 124 Херсонської бригади територіальної оборони, повідомляє Online НК.

Поздоровити військових територіальної оборони прибув міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Він подякував особовому складу батальйону за сумлінне виконання завдань навчання та заохотив декілька воїнів грамотами міського голови.

За сумлінне виконання службових обов’язків також були нагороджені солдати, сержанти та офіцери батальйону грамотами Командувача Сухопутних військ ЗС України, командира 124 бригади ТрО та командира 196 батальйону.

Від імені міської громадської організації ветеранів АТО/ООС «Біла стріла» вручили почесні відзнаки військовим територіальної оборони, які раніше приймали участь в АТО/ООС.

Навчання батальйону відбувались у рамках стратегічних навчань «Об’єднанні зусилля 2020» за участю сил і засобів країн-членів НАТО і країн-партнерів.

Головним завданням навчань було відпрацювання та перевірка всієї системи управління територіальної оборони Збройних Сил України. До відпрацювання практичних дій було задіяно близько 7000 резервістів, з яких біля 3000 чоловік на Херсонщині.