У Новій Каховці завершила роботу чергова сесія міської ради, на якій уперше сталась бійка з кровопролиттям

У Новій Каховці завершилась робота чотирнадцятої чергової сесії міської ради 8 скликання, на якій уперше в історії міста сталась бійка з кровопролиттям.

Сесія тривала майже 5 годин. Депутати розглянули 143 питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення, повідомляє Online НК.

Робота сесії на самому початку була перервана хуліганськими діями групи осіб на чолі з чоловіком, який зареєстрований кандидатом у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради по 184 територіальному окрузі з центром у Новій Каховці. Вони намагались зірвати роботу сесії, вигукуючи образливі лозунги, та перешкоджали плановому веденню роботи.

Керівник комунального підприємства «Муніципальна варта», в функції якого входить й охорона громадського порядку в будівлі міськради, намагався вивести з зали правопорушника. Однак, останній вдарив директора КП в обличчя, чим спричинив тілесні ушкодження. Після цього група невідомих громадян покинула адмінбудівлю в невідомому напрямку.

За даним фактом Новокаховським відділом Національної поліції України порушено провадження.

Про окремі рішення, що впливають на життєдіяльність Новокаховської територіальної громади ми повідомимо у наших подальших публікаціях.