У Новій Каховці завершила роботу тринадцята позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 25 серпня, у Новій Каховці відбулася тринадцята позачергова сесія міської ради восьмого скликання, в роботі якої взяли участь 25 депутатів з 34 обраних до ради.

Про це редакції Online НК повідомив керівник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

Депутати розглянули сім питань порядку денного.

Міська рада більшістю голосів депутатів, що присутні в залі, ухвалила рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нова Каховка» Репілевському Едуарду Вікторовичу, генеральному директору ТОВ «АГРОБІЗНЕС», депутату Херсонської обласної ради, члену виконавчого комітету Новокаховської міської ради, за значні особисті досягнення у побудові соціально-відповідального бізнесу, реалізацію широкого кола соціальних проектів, волонтерство, благодійництво, підтримку спорту, розвиток туризму, активну громадську діяльність та вагомий внесок у становлення Новокаховської міської територіальної громади.

Два рішення, які прийняла міська рада, стосувались надання  населенню територіальної громади послуг з медичного обслуговування на 2020-2022 роки.

Рада принйняла рішення про перейменування однієї вулиці у селищі Райському Новокаховської територіальної громади.

Також депутати внесли зміни до рішення міської ради від 24.12.2020 року №182 «Про бюджет Новокаховської міської територіальної громади на 2021 рік».

Більш докладно про ці рішення ми розповімо у наших подальших публікаціях.