У Новій Каховці збільшується темп зростання кількості хворих на СОVІD-19

Станом на ранок понеділка, 26 жовтня, у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 23 хворих на СОVІD-19 та 28 на пневмонію. Серед хворих на коронавірус 18 мешканців Новокаховської громади та 5 – з інших районів Херсонщини. 

Про це редакції Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря Олена Василенко.

На жаль, за вихідні померли два літніх мешканці селища Козацьке, які мали захворювання на пневмонію та СОVІD-19.

Як повідомила головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нова Каховка» Зоріна Зінченко, за минулий тиждень, з 19 до 25 жовтня, виявлено 21 нового хворого на СОVІD-19. Таким чином, за даними Центру з початку карантину у Новокаховській громаді виявлено 86 інфікованих на СОVІD-19. З цієї кількості 65 (76%) хворих виявлено у жовтні.

У порівнянні з позаминулим тижнем, 12-18 жовтня, приріст захворюваності на минулому тижні, 19-25 жовтня, у місті склав 10,5% (21 проти 19).

Станом на 26 жовтня 69 людей знаходяться на самоізоляції. Це хворі у легкій або безсимптомній формі та особи, що контактували з хворими. Всі вони знаходяться на супроводі у лікарів ЦПМСД.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!