У Новій Каховці збирають теплий одяг та взуття для малозабезпечених

У Новій Каховці територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовує збір від населення громади теплих речей та взуття, які розподіляються серед одиноких людей похилого віку, особ з інвалідністю.

Про це редакції Online НК повідомила директор територіального центру Людмила Логвінова.

Більшість із них отримують мінімальну пенсію чи  соціальну державну допомогу, тому на додаткові витрати цих коштів не вистачає, вже ніхто не говорить, щоб  купити нове. В територіальному центрі працюють спеціалісти, які допоможуть у виборі потрібних речей, порадять і підберуть те, що саме необхідно.

На вулиці стало прохолодно, незабаром зима, тому якраз в нагоді стали теплі речі, які нещодавно завезли до територіального центру із державного навчального закладу «Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в місті Нова Каховка, за що їм щира вдячність.

До населення міста надходить різна інформація із місцевих ЗМІ, інтернет-сайтів про допомогу населенню теплим одягом та взуттям. Більшості уже відомо про «Скриньку милосердя», яка знаходиться в районі «Сокол» біля великого АТБ. Люди наскільки швидко його наповнюють, що не встигають звільняти.

Територіальному центру для перевезення речей із контейнера надало допомогу транспортом КП «Міський водоканал» міста Нова Каховка, за що їм щира подяка. А вже спільно із старостинськими округами розприділяється допомога по всій Новокаховській громаді, особливо активно співпрацює Дніпрянський старостинський округ Новокаховської громади на чолі старости Віталія Гури. Вже на місцях спеціалісти працюють в більшості з багатодітними, малозабезпеченими сім’ями.

Хочеться подякувати всім небайдужим людям за доброту й чуйність, які приймають участь у такій добрій справі.

Бажаючі придбати речі можуть звертатися до територіального центру за адресою:  місто Нова Каховка, вул. Історична, буд. 13, телефон 4 52 34.