У Новій Каховці змагались юні судномоделісти

У суботу, 10 жовтня, в Новій Каховці на фонтані біля кінотеатру «Літній» відбулися змагання з судномодельного спорту, присвячені Дню захисника України. 12 спортсменів судномодельного гуртка Будинку дитячої творчості з 17 моделями у класах: «вільна конструкція» та «військові кораблі» виборювали право називатися кращими.

Як розповів кореспонденту Online НК керівник судномодельного гуртка Ігор Чернишев, тільки ходові іспити, протягом двох годин, сповнені надіями, розчаруваннями і несподіванками виявили переможців.

Привітати юних корабелів, (а більшість з них – мореходи-яхтсмени), прийшов депутат міської ради Павло Розломій, який крім непідробних вражень від маленьких корабликів, відтоворених, наче справжні, запевнив мореходів у подальшій технічній підтримці з обслуговуванням їх великих вітрильників, на яких вони ходять у регати та походи.

Крім того, судномоделісти, впродовж дня, провели цілу серію показових виступів спортивних моделей: радіокеровані моделі-копії, швидкісні, «морський бій», підводний човен, аероглісери і справжня «родзинка» – запуск  радіокерованої яхти на Дніпрі.

А переможцями змагань стали: «Вільна конструкція» – 1 місце Чаян Артур,2 – Литвиненко Антон, 3 – Рашевський Данило; «Військові кораблі» – 1 місце – Пурей Владислав, 2 – Мірошніков Нікіта, 3 – Шевченко Владислав.

«Морський бій»: 1 – Мірошніков Нікіта, 2 – Пурей Владислав, 3 – Лузін Іван.

Подивитися, як все відбувалось, можливо на сайті БДТ: http://novakahovka-bdt.ks.sch.in.ua/.