У Новій Каховці зростають борги мешканців міських гуртожитків перед водоканалом

У Новій Каховці КП “Міський водоканал” знову проводить збори з мешканцями гуртожитків міста у зв’язку з низьким рівнем сплати за спожиті послуги та збільшенням дебіторської заборгованості, яка станом на 1 листопада 2021 року складає 2 млн. 329 тис. 690,94 грн.

Про це редакції Online НК  повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Метою зустрічей з мешканцями є роз’яснення необхідності своєчасної сплати за вже отримані послуги, що забезпечить можливість цілодобово надання послуги з водопостачання та водовідведення.

Також працівники водоканалу роз’яснюють необхідність встановлення водолічильників у секціях гуртожитків з метою сплати за фактично отримані послуги, що передбачено ЗУ “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, який вступив у силу ще у 2017 році.

У зв’язку з різким подорожчанням вартості електроенергії  (з 3.52 грн на 1.08. до 5.07 грн. з 1.10.) керівництво  КП “Міський водоканал” звернулось до Новокаховський міської ради щодо необхідності приведення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення до економічно обгрунтованого.

Звернення знаходиться на розгляді у керівництва міста.

Шановні жителі Новокаховської громади! Будь ласка, своєчасно сплачуйте за спожиті послуги, не допускайте накопичення боргів! Це може привести до обмежень у водозабезпеченні всього міста.