У Новій Каховці зустрічали гостей з Естонії

Вчора, 4 листопада, до Новокаховської громади вкотре завітали представники Естонського центру східногг партнерства. У складі делегації Тііна Ілсен, директорка програми ESTDEV, Андо Ківіберг, експерт програми і колишній міський голова міста Вільянді, колишній міністр внутрішніх справ Естонії Тармо Лоодус, керівник центру громадського транспорту округу П’ярну Андрус Керпук, екс голова ради сільської громади Арнольд Пастак.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар виконавчого комітету територіальної громади Ірина Дахновська.

В рамках візиту естонська делегація зустрілася з міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком та представниками громади.

В ході спілкування поважні гості висловили прагнення до співпраці, поділилися досвідом вирішення спільних для міст України та Естонії питань: проведення вакцинації, проблем опалювального сезону, можливостей щодо оновлення застарілого житлового фонду, вирішення комунальних проблем, а також організації роботи галузей освіти і медицини.

Важливою подією стане підписання Угоди про співробітництво і партнерство.

Після зустрічі з міським головою, естонські гості та представники проєкту в Україні побували на екскурсії Новою Каховкою, яку провела екскурсовод музею історії Нової Каховки Наталія Ільницька. На правому березі Дніпра гості також відвідали башту Вітовта та палац князя Трубецького.

Сьогодні, 5 листопада, для представників виконавчої влади та спеціалістів сфери комунального господарства естонська делегація проведе семінар, на якому піде мова про місцеве втілення демократії, формування сильної громади, важливість стратегічного планування її розвитку. Естонські гості поділяться досвідом своєї країни щодо зміцнення економіки, організації системи місцевого громадського транспорту і розвитку місцевого самоврядування в сільських районах.

Фото: Вікторія Деркач