У Новій Каховці з’явилась королева краси (фоторепортаж)

Вчора, 26 червня, Нова Каховка стала містом краси та молодості. Ввечері в міському Палаці культури, за підтримки міського голови Володимира Коваленка вперше відбувся конкурс “Міс Нова Каховка”.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

12 чарівних красунь змагалися за титул найпрекраснішої новокаховчанки, а гості та члени журі отримали справжнє естетичне та емоційне задоволення від цього свята.

Дарія Денисенко, Карина Поканай, Єлизавета Лапіна, Анастасія Щербань, Анна Петченко, Дар’я Штода, Альона Атаманчук, Катерина Учуватова, Вікторія Прийма, Анастасія Сєрбіна, Анастасія Шевченко та Аріадна Перунова – обрати кращу з найкращих було насправді важко.

Між конкурсними виходами глядачів розважали запрошені артисти – співаки та хореографічний колектив.

Та все ж, у конкурса є свої суворі правила, і поважне журі, після довгої наради розподілило місця тв номінації. А гості конкурсу, шляхом голосування, визначили володарку призу глядацьких симпатій.

Так, переможецею конкурсу “Міс Нова Каховка” стала Анна Педченко.
І віце-міс – Єлизавета Лапіна,
ІІ віце-міс – Анастасія Щербань,
І віце-міс – Дар’я Штода.

Приз глядацьких симпатій отримала Дарія Денисенко.

Спонсори конкурсу також відзначили своїх фавориток та вручили їм цінні призи.

Міський голова Володимир Коваленко привітав учасниць та переможецю конкурсу: “Я подорожую всією країною, але найгарніші красуні живуть саме в Новій Каховці. Будьте щасливими і красивими, адже проявів краси Господь Бог дав нам силу – силенну!”

Респект організатору конкурсу – креативній команді “LUCK PROJECT”, за український пісенний репертуар та національну стилістику.