У Новій Каховці з’явився перший домашній дитячий садок

Починаючи з 1 липня 2017 року  на базі власного помешканя організаторами було розпочато “експерементальний проект” під назвою “Оранжевый слон”, який  передбачав програму розвитку та оздоровлення дітей віком від 3-х до 6-ти років.

В літній період юні відвідувачі тільки те й робили, що відпочивали на свіжому повітрі та грались ляльками, брали участь у різноманітних іграх. Окрім цього, досвідчені викладачі проводили з ними заняття з  розвитку світогляду, дрібної моторики, мовлення, вчили читати та писати, малювали та, навіть, ознайомили з деякими правилами дорожнього руху. Все це та багато іншого діти робили з великим задоволенням, тому що весь навчальний матеріал подавався в ігровій формі та без зайвих навантажень.

А головною родзинкою літнього відпочинку був басейн, у якому діти проводили левову частку свого вільного часу.

Діти звикали один до одного, а батьки не уявляли, як повідомити їм про те, що літо закінчується, а разом з ним – і їхній улюблений літній табір.

Але все гарне має продовжуватись. Таким чином з 1 вересня з’явилася нова ідея – створення повноцінного садочку під назвою “Петрик П’яточкін”.

Час сплинув швидко і новорічні свята не забарилися завітати до нашого міні-садочку.

Для деяких малят зустріч із казковими зимовими персонажами відбувалася вперше. Тому дорослі поставили собі за мету – виправдати дитячі сподівання!

Ми максимально відтворили атмосферу Новорічної магії, казковими героями стали не тільки діти, а й гості нашого свята.

Малюки дуже готувались до цього надзвичайного дня: своїми руками робили новорічні прикраси, писали та малювали листи до Діда Мороза, вивчали таночки, пісні, віршики, навіть розфарбовували Різдвяне імбирне печиво!

Нарешті свято!!!

Карнавальні костюми, блиск щасливих оченят, безліч подарунків, чудовий настрій гостей – все це доповнилось вогниками святкової ялинки, домашнім затишком і, звичайно, цитрусовим ароматом!

Свято вдалося!

Якщо вам сподобалось, запрошуємо усіх бажаючих новокаховчан взяти участь у цьому проекті. Довідки за телефоном: 099-505-84-16.

Для всебічного розвитку вашого маляти розроблений комплекс цікавих занять, що проходять в ігровій формі: розвиток зв’язного мовлення, математика і логіка, англійська мова, підготовка до школи, етика та естетика, музичні заняття, хореографія, творча діяльність (малювання, ліплення, аплікація).