У новокаховчан є можливість отримати декілька найважливіших державних послуг, пов’язаних із народженням дитини, за одним зверненням

Розпорядженням КМУ №523 передбачено, що надання послуги «єМалятко» є обов’язковим для всіх центрів надання адмінпослуг в Україні.

Як повідомили редакції Online НК у ЦНАПі Нової Каховки, що на Херсонщині, сервіс передбачає можливість отримання декількох найважливіших державних послуг, пов’язаних із народженням дитини, за одним зверненням, відразу в половому будинку, в ЦНАПі, в органі державної реєстрації актів цивільного стану або онлайн на порталі «Дія».

Базовою послугою комплексу «єМалятко» є державна реєстрація народження та визначення походження дитини.

Додатково можна обрати такі послуги:

– реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (присвоєння дитині номеру платника податків);
– внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису (УНЗР) в ньому та визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
– призначення допомоги при народженні дитини.

Щоб отримати комплексну послугу «єМалятко»:

1. Підготуйте оригінали паспортів обох батьків та оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о). Під час заповнення заяви також знадобиться інформація:
– про ідентифікаційні номери обох батьків (за наявності);
– зі свідоцтва про шлюб (дата, місце та орган, що уклав шлюб);
– УНЗР хоча б одного з батьків — для замовлення послуги з присвоєння УНЗР дитині;
– номер банківського рахунку у форматі IBAN — для замовлення послуги з призначення допомоги при народженні.
2. Під час заповнення заяви потрібна присутність обох батьків, якщо батько та матір дитини не перебувають в офіційному шлюбі.
3. Якщо батько та матір дитини мають різні прізвища, потрібна присутність обох батьків або нотаріальна довіреність та згода відсутнього з них щодо присвоєння дитині прізвища.

Впровадження послуги «єМалятко» дозволяє спрощувати процедуру отримання низки послуг, пов’язаних з народженням дитини, та економити час батьків. Звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, буд. 23, каб. 106.