У Новокаховській ЦМЛ 11 хворих на COVID-19 отримують кисень, 2 – підключені до ШВЛ

Станом на 28 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 20 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. З них 11 осіб отримують кисень, ще 2 – підключені до ШВЛ.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 62 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 59-річного хворого з села Сокирки, Каховського району. До терапевтичного відділення за добу госпіталізовано трьох новокаховчан хворих на пневмонію.

Виписались після завершення лікування 3 пацієнта, що перехворіли на СОVІD-19 та 2 – на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1079 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 28 серпня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1064 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!