У Новокаховській ЦМЛ 11 хворих на COVID-19 отримують кисень, 2 – підключені до ШВЛ

Станом на 22 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 20 хворих на СОVІD-19 та 10 – на пневмонію. З них 11 отримують кисень, ще 2 –  підключені до ШВЛ.

За оперативною інформацією , що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 7 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. У мешканців Новокаховської громади захворювання на коронавірус не виявлено.

Суттєвих змін зі станом здоров’я хворих на коронавірус за минулу добу не відбулося. До терапевтичного відділення госпіталізовано одного хворого на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 22 червня на обліку перебуває 4 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1010 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!