У Новокаховській ЦМЛ 112 хворих на COVID-19 отримують кисень, 6 – підключені до ШВЛ

Минулої доби у Новокаховській ОТГ зафіксовано 24 нових підтверджених випадки коронавірусної хвороби COVID-19 та 3 летальних випадків, з яких 2 – від коронавірусу і 1 – від пневмонії.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 17 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 7 хворих на коронавірус мешканців Новокаховської громади. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію мешканців Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні померли 2 хворих на COVID-19 (один мешканець Нової Каховки, інший – житель однієї з ОТГ Каховського району) та один новокаховчанин хворий на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 15 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 4 людини, що хворіли на пневмонію.

Станом на ранок 7 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 121 хворий на СОVІD-19 та 40 – на пневмонію. З них: 112 отримують кисень та 6 – пыдключені до ШВЛ.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги за добу зафіксували 17 безсимптомних хворих, які проходять лікування амбулаторно.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 197 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!