У Новокаховській ЦМЛ 115 хворих на COVID-19 отримують кисень, 8 – підключені до ШВЛ

Після змін, які відбулися на Херсонщині в результаті адміністративно-територіальної реформи, Новокаховська ЦМЛ почала виконувати функції районної лікарні. Відтепер хворі на COVID-19 поступають до інфекційного відділення лікарні з усього Каховського району.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 919 нових захворювань, з них 147 мешканці Каховського району.

До інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ за добу госпіталізовано 3 нових хворих на коронавірус, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

Окрім цього, за добу до інфекційного відділення госпіталізували 4 хворих з територіальних громад Каховського району.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізували 9 хворих на пневмонію, з яких 6 мешканці у Новокаховської громади.

Таким чином, станом на 31 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 134 хворих на СОVІD-19 та 43 – на пневмонію. З них 115 отримують кисень, а 8 підключені до ШВЛ.

За добу в інфекційному відділенні померли троє хворих на коронавірус, з яких 2 – жителі Новокаховської громади.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 4 пацієнти, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людини, що хворіли на пневмонію.

До відома читачів: редакція Online НК повідомляє, що наведені цифри не відображають повну картину захворюваності на COVID-19 та пневмонію в громаді. Це пов’язано з тим, що після 100%-го заповнення ліжко-місць в Новкаховській ЦМЛ, хворих “швидкою” відправляють до інших медичних закладів області. Отримати інформацію з цих лікарень не є можливим.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!