У Новокаховській ЦМЛ 12 хворих на COVID-19 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ

Станом на 27 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 27 хворих на СОVІD-19 та 21 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 138 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих 70-річної та 64-річної новокаховчанок середньої важкості, вони госпіталізовані до інфекційного відділення лікарні. До терапевтичного відділення госпіталізовано трьох хворих на пневмонію. Серед 27 хворих на коронавірус – 12 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ.

На жаль вчора в лікарні помер 60-річний мешканець села Чернянка, хворів на COVID-19 та пневмонію.

Також за добу п’ять хворих на COVID-19 побороли недуг і виписалися з лікарні. Одужали шість осіб, які перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 996 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 27 травня на обліку перебуває 25 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 960 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!