У Новокаховській ЦМЛ 12 хворих на COVID-19 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ

Станом на 15 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 24 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. З них 12 отримують кисень, ще 3 –  підключені до ШВЛ.

Як повідомило редакції  Online НК керівництво ЦМЛ, за останні сім діб хворих на коронавірус з населених пунктів Новокаховської ОТГ не поступало. Натомість до інфекційного відділення лікарні за цей час поступили 9 іногородніх з діагнозом СОVІD-19. Так, вчора до відділення госпіталізовано 61-річного жителя Каховки та 59-річного мешканця села Наталіївка Каховського району.

За добу двоє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписались з лікарні, а ще одужали чотири людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 15 червня на обліку перебуває 6 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1000 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!