У Новокаховській ЦМЛ 13 хворих на COVID-19 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ

Станом на 4 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 21 хворий на СОVІD-19 та 17 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 64 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, три з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення переведено з терапії 70-річного новокаховчанина, який поступив у лікарню з діагнозом пневмонія. Але після проведеного тестування було виявлене захворювання на коронавірус.

Серед 21 хворого на коронавірус – 13 отримують кисень, 3 – підключені до ШВЛ.

Також за добу один хворий на COVID-19 поборов недуг і виписався з лікарні, одужала одна людина, яка перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1012 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 4 червня на обліку перебуває 16 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 983 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!